Nasz zespół przygotowuje się do adaptacji programu do polskich warunków.

Już niedługo trafi do tysięcy osób, które mają problemy z nadużywaniem alkoholu i narkotyków!

CBT4CBT-PL

Program wykorzystuje filmy, gry i interaktywne ćwiczenia do nauczania umiejętności, które pomagają w radzeniu sobie z problemem alkoholowym i narkotykowym. Opiera się na terapii poznawczo-behawioralnej. Dostępny jest wersji na komputer, smartfon, laptop.

Zawiera 7 bloków tematycznych, czyli lekcji, z których każda trwa około 30 minut.

Można pracować w dowolnym tempie.

Wystarczy nacisnąć przycisk, a program sam przeprowadzi Cię przez kolejne lekcje.

Jak działa CBT4CBT?

CBT4CBT™ - cyfrowy program terapii problemowego używania substancji psychoaktywnych

CBT4CBT to program edukacyjno-terapeutyczny – cyfrowy terapeutyk (Digital therapeutics, DTx), który skutecznie pomaga w radzeniu sobie z nadużywaniem alkoholu i narkotyków.

Opracowany przez zespół badaczy z Uniwersytetu Yale, stosowany jest powszechnie w USA, Kanadzie i krajach Ameryki Łacińskiej.

Klinicysta poprzez Panel lekarza/klinicysty monitoruje online postępy pacjenta w terapii.

Skuteczność CBT4CBT została potwierdzona w 8 randomizowanych badaniach klinicznych.

Zobacz:

CBT4CBT™