ZADZWOŃ

Masz pytania?

Prześlij nam dokument do wyceny

Skonsultujemy, przedstawimy propozycję wyceny i określimy realny termin realizacji tłumaczenia.

Formularz wyceny

Imię/Nazwa firmy:
Twój e-mail:
Telefon kontaktowy:
Docelowy język tłumaczenia:
Tekst do wyceny:
Załącz plik do wyceny:
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Przy realizacji projektów fundacja współpracuje m.in. z:

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE DOKUMENTÓW

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe dokumentów w kilkudziesięciu językach.  Tłumaczymy różne dokumenty, od standardowych dokumentów jak np. dowody rejestracyjne, akty urodzenia,

po specjalistyczne teksty prawne lub medyczne.

Metoda wykonywania tłumaczeń przysięgłych

Tłumaczenia przysięgłe to dokumenty przełożone i uwierzytelnione przez tłumacza znajdującego się na liście tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Tłumaczenie przysięgłe występuje w formie papierowej, gdzie tłumacz przysięgły danego języka poświadcza swoją pieczęcią i podpisem zgodność tłumaczenia z treścią dokumentu.

Poufność

Współpraca z naszymi klientami opiera się na wzajemnym zaufaniu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci powierzając nam materiały do tłumaczenia, czy do wyceny, powierzają nam swoje tajemnice. Dlatego opracowaliśmy specjalne sposoby zachowania poufności, dzięki którym zapewniamy naszym klientom poufność oraz bezpieczeństwo wszelkich materiałów i informacji, w posiadanie których wchodzimy w związku z realizacją tłumaczenia, jak również wszelkich innych czynności związanych z tłumaczeniami. Na życzenie podpisanie specjalne zobowiązanie do przestrzegania poufności.

Rzetelność i terminowość naszej pracy poparta jest działalnością wydawniczą, którą wykonujemy z ramienia Fundacji. Tłumaczymy i  wydajemy książki na zlecenie instytucji państwowych oraz specjalistycznych wydawnictw.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi „perłami” w zakładce PUBLIKACJE. Niektóre z nich dostępne są do pobrania w formie darmowego e-booka!